,

T-särk – Self love baby, self love

30.00

Toote info:

Loko Designsi T-särgid on ülimõnusad ja raskemast materjalist ning hästi selga istuvad. Särgid on unisex suuruses, seega sobib nii meestele kui naistele. Kasutame kuumpresstrükki.

Koostöös Anete Juurikuga loodud #selflove kollektsioon.

Selle kollektsiooni sõnumiks on enesearmastus. Meeldetuletuseks valida iseennast, hoolitsed enda tunnete, vajaduste ja soovide eest. Meeldetuletus Sulle armastada iseennast täpselt sellisena nagu sa juba täna oled. Pilt seljal kujutab endast fakti, et kõik saab alguse meist endast. Kui sa naisena kuulad enda salasoove ja panustad iseendasse, siis sa lood õitsema ja kasvad veel erakordsemaks, kaunimaks naiseks. Tea, et oled alati piisav ja enda elus peategelane! – Anete

Materjal: 100% 0rgaaniline puuvill.

Hooldus: pese T-särki 30ºC pahempidi pööratult. Mitte tsentrifuugida!

Laotoodete tarneaeg 3-5 tööpäeva. Järeltellimisel võib tarneaega olla kuni 10 tööpäeva. Kui soovid täpsemat infot tarneaja kohta, siis kirjuta meile.

Palun veendu T-särgi suuruses, sest tegemist on unisex suurustega! 

Vaata kindlasti suuruste tabelit siit!

Anete kannab pildil suurust Unisex XS.

Meie T-särkide sertifikatsioonid:

STANDARD 100 certificate issued by OEKO-TEX® - Certification No. 1007/7. Guarantees the absence of any harmful substances or those that may pose a threat to human health or the environment.Expertise Vegan Europe, better known under the EVE VEGAN label (a registered trademark), is an international control and labelling organisation specialised in vegan products.Confirmation of the “organic” qualification of textiles, from harvesting the raw materials to environmentally and socially responsible manufacturing. Issued by Ecocert Greenlife, Licence N° 165651.
Tootekood: 3 Kategooriad: ,
T-särgi värv

Beež, Must, Valge

Trüki värv

Kuld, Roosa kuld

Suurus

Unisex XS, Unisex S, Unisex M, Unisex L, Unisex XL

Shopping Cart