KKK

 1. Kuidas leida sobiv pusa suurus? Sobiva suuruse leidmiseks, võta oma olemasolev pusa ning mõõda selle järgi. Esiteks mõõda pusa laius kaenlaaugust kaenlaauguni, pikkus ülevalt krae servast kuni alla äärde. Varruka pikkuseks mõõda õlaõmblusest varruka soonikuni. Leia seejärel siit tabelist oma mõõtudele vastav suurus.
  PusadXSSMLXL
  Pikkus (cm)6971737577
  Laius (cm)495255.55962.5
  Varrukas (cm)646566.568.569.5
 2. Kuidas leida sobiv särgi suurus? Sobiva suuruse leidmiseks, võta oma olemasolev särk ning mõõda selle järgi. Esiteks mõõda särgi laius kaenlaaugust kaenlaauguni, seejärel pikkus ülevalt krae servast kuni alla äärde. Leia seejärel siit tabelist oma mõõtudele vastav suurus.

  Särgid

  S

  M

  L

  Pikkus (cm)

  70

  72

  74

  Laius (cm)

  49

  53

  57

 3. Kui kiiresti jõuab tellimus minuni? Tavaline tarneaeg on meil 7-10 tööpäeva. Anname omalt poolt kõik, et soovitud toode leiaks kiirelt tee sinuni.  Kui sul peaks väga kiirelt olema toodet vaja, siis anna kindlasti märku, mõtleme midagi koos välja. Oleme oma õnnelike klientide jaoks olemas!
 4. Kui ma avastan, et saadud toode on vale suurus, kas mul on võimalus see ümber vahetada? Jah, loomulikult, kuna meil puudub pood, kus saaks pusasi selga proovida oleme arvestanud, et klient võib soovida suurust vahetada. Selleks on sul aega 14 päeva toode tagastada ja me saadame sulle uue suuruse.
 5. Kas mul on ka võimalus  toode tagastada ning raha tagasi saada? Ikka, jällegi on sul 14 päeva aega toode meile tagasi saata ning kui oleme toote kätte saanud kanname sulle kohe raha tagasi.

Ostukorv

0

Ostukorv on tühi

Messenger